Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

URBANISTINIS FORUMAS

LR Aplinkos ministerija rengia VII urbanistinį forumą, kurio pagrindinė jo tema – miestas ir vanduo. Kauno architektūros festivalio proga šįkart jis įvyks Laikinojoje sostinėje, „Žalgirio“ arenos mažajame amfiteatre. VII urbanistikos forumą Aplinkos ministerija šiemet organizuoja kartu su Kauno technologijos universitetu.

 

Tradicinis Lietuvos urbanistinis forumas šiemet kviečiamas spalio 25 dieną, Kauno architektūros festivalio „KAFe 2013“ metu. Renginys įvyks Kaune, „Žalgirio“ arenos mažajame amfiteatre (Karaliaus Mindaugo pr. 50),o jo tema – miestas ir vanduo – sutampa su pagrindine „KAFe 2013“ tema.

 

VII urbanistiniame forume pranešimus skaitys R.Dargis (Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas), architektas G.Balčytis, prof. dr. S.Čereškevičius, doc. dr. M. Pakalnis ir kiti Lietuvos bei užsienio pranešėjai. Bus kalbama apie upės vaidmenį miesto centre, vandens reikšmę ir įtaką tvarios urbanizuotos aplinkos formavimui, daugiafunkcinius paupio parkus, bus galima sužinoti GIS galimybes analizuojant vandens telkinių pakrantes miestuose, apie Marijampolės viešųjų erdvių tvarkymo projektą ir upės integraciją į šio miesto erdvinę struktūrą, aptariami kiti vandens ir miesto santykiui aktualūs klausimai.

 

 

Į forumą tradiciškai kviečiami su architektūra ir urbanistika susijusių valstybės ir savivaldybių institucijų tarnautojai, architektai, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto ir statybos specialistai, projektuotojai.

 

Norintieji jame dalyvauti turėtų iki spalio 23 dienos el. paštu: kat0903 @ktu.lt. Forumo pranešimus taip pat planuojama išleisti specialiu recenzuotu leidiniu.

 

Tarp renginio partnerių – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga

 

Parengta pagal Aplinkos ministerijos informaciją.

PARTNERIAI RĖMĖJAI