Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Miesto paskaitos

Viešųjų paskaitų tikslas – atvirose profesionalų ir visuomenės diskusijose atkreipti dėmesį į miesto plėtrą bei architektūrą, akcentuojant inovatyvaus, darnaus ir tausojančio miesto kūrimo būtinybę. Šiuo diskusijų ciklu bus siekiama apsvarstyti svarbiausius miesto urbanistinės plėtros projektus ir sukurti galimybes glaudesniam architektų ir visuomenės dialogui, šviesti visuomenę ir skatinti jos domėjimąsi architektūra.

Temos:

 

Rugsėjo 03, 16:00-18:00

“Žalgirio” arenos GALA amfiteatras

„Aukštybiniai pastatai Kaune – mada ar būtinybė“ -  vieša paskaita-diskusija miestiečiams ir architektūros profesionalams viešinant, pristatant ir aptariant aukštybinių pastatų išdėstymo schemą ir jų dislokaciją Kaune.

Pranešėjas: architektas Evaldas Barzdžiukas,  “Miesto Planas” direktorius

 

Rugsėjo 17, 16:00 – 18:00

“Žalgirio” arenos GALA amfiteatras

„Kokią ateitį mums projektuoja Kauno bendrasis planas“ - vieša paskaita-diskusija miestiečiams ir architektūros profesionalams viešinant, pristatant ir aptariant Kauno miesto bendrąjį planą.
Pranešėjas: architektas Gediminas Šinkūnas,  “Kauno Planas” direktorius
 

Spalio 08, 16:00 – 18.00

“Žalgirio” arenos GALA amfiteatras
 
„Kaunas - patogus mietas gyventi ir dirbti“ - vieša paskaita-diskusija miestiečiams ir architektūros profesionalams viešinant, pristatant ir aptariant parkavimo aikštelių įrengimą, jų statymą ir dislokaciją Kauno centrinėje dalyje.
 
Pranešėjas: architektas Evaldas Barzdžiukas,  “Miesto planas” direktorius
.

Spalio 22, 16:00 – 18:00

“Žalgirio” arenos GALA amfiteatras

„Kauno centrinė dalis – senos ir naujos architektūros lydinys?“ - vieša paskaita-diskusija miestiečiams ir architektūros profesionalams vertinant, aptariant ir siūlant šiuolaikiškus ir darnius sprendimus Kauno centrinės dalies architektūroje.

Pranešėjas: Vaidas Petrulis, architektūrologas, modernizmo ideologijos, architektūros ir politikos sąveikų, Kauno modernizmo paveldo tyrėjas.

 

 

Pagrindinis projekto  partneris: Kauno m. savivaldybė
Renginio vieta – Kauno „Žalgirio Arenos“ GALA amfiteatras

 

Paskelbta: G.Balčytis 2013.01.21
 

PARTNERIAI RĖMĖJAI