Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

ARCHITEKTŪROS PARODA "Lietuvos architektų darbai tarptautiniuose architektūros konkursuose"

 

Lietuvos architektai gana dažnai dalyvauja tarptautiniuose architektūros konkursuose, tačiau, jei projektai nebuvo atžymėti konkurso organizatorių, šie darbai viešojoje erdvėje dažniausiai nepasirodo. Mes manome jog tai nereiškia, kad jie neverti dėmesio - dažnai tai būna ypač įdomios bei originalios architektūros idėjos. Joms sukurti buvo įdėtas milžiniškas kūrybinis potencialas, todėl norėdami prisidėti prie platesnės architektūros sklaidos,  organizuojame architektūros parodą "Lietuvos architektų darbai tarptautiniuose architektūros konkursuose".

Paroda bus pristatyta Kauno architektūros festivalio metu 2013 m. rugsėjo – spalio mėn.  Šia paroda sieksime paviešinti didelį ir įdomų Lietuvos architektų kūrybinį potencialą bei jų pastangas varžytis globalioje architektūros rinkoje.

 

Parodos vieta - Vytauto Didžiojo Universiteto Didžiosios salės foje.

Parodos laikas - 2013 m. spalio 1 - 30 d.

Atidarymas - Spalio 1 d., 18 val. 

 

Kviečiame architektus, dalyvavusius tarptautiniuose architektūros konkursuose, atsiliepti ir pateikti savo darbus šiai parodai.

Registruokitės el.paštu: info@kafe2013.lt  ir pateikite trumpą informaciją apie savo atliktus projektus – pavadinimas, šalis, metai. 

 

Paskelbta 2013.03.20

PARTNERIAI RĖMĖJAI